CBOX Logo  
 

KULLANIM KOŞULLARI

Bu site CBOX ve bağlı bulunduğu Çözüm Yazılım Donanım İç ve Dış Elekt. ve Tic A.Ş’e aittir ve onun tarafından yönetilir.

 Firmayla, notebook ve masaüstü PC v.b. ürünlerle alakalı site içerisindeki her türlü çizim, grafik tasarım, logo ve yazılar CBOX’a aittir ve bu telif haklarının ihlali durumundaki tüm yasal haklar Çözüm Yazılım Donanım İç ve Dış Elekt. ve Tic A.Ş. tarafından sonuna kadar kullanılır.

Bu siteden diğer sitelere bağlantılar olabilir. CBOX, bu sitelerde yer alan içerikten, bu sitelerin işleyişinden ve gizlilik ilkelerinden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Bu siteler üzerinde herhangi bir denetimi yoktur. Bu sitelerde meydana gelebilecek her hangi bir içerik değişikliğini denetleyemeyebilir.

Siteyi ya da sitedeki her hangi bir ürünü yanlış kullanmanız durumunda oluşabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan CBOX sorumlu tutulamaz.

Bu koşullara ilişkin yaşanabilecek anlaşmazlıklarda T.C Mahkemeleri yetkilidir.

Ürün fiyatı, özellikleri ve promosyonları haber verilmeksizin değiştirilebilir. CBOX, internet sitesi veya e-mail içeriğinde oluşabilecek tipografi ve yayın hatalarından sorumlu değildir. Ürün resimleri sunum amaçlıdır standart ürünlerden farklı görünebilir.

Gizlilik İlkesi  |  Kullanım Şartları

Centrino, Centrino Logo, Intel, Intel Logo, Intel Core,Core Inside, Intel Corporation’ın veya Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ve diğer ülkelerdeki yan kuruluşlarının ticari veya tescilli ticari markalarıdır.