CBOX Logo  

CBOX Hakkında

      CBOX, Şubat 2005 den bu yana ÇÖZÜM' ün kişisel bilgisayar pazarında markalaşma yolunda attığı en önemli adımdır. Türkiye' nin kişisel bilgisayar pazarında bireysel ve kurumsal alandaki dağıtımını ÇÖZÜM' ün bayi ağıyla ve çeşitli retail mağazalarıyla yapıp, güçlü rakipleriyle rekabet etmektedir. Sıra dışı tasarım, uygun fiyat, her ölçekte tüketicinin kendini bulabildiği kullanılaiblirlik alanı CBOX' ın üretim planlamasını ve satış stratejisini belirler.

      Üretim merkezi İstanbul olan CBOX, bu markayla gerek kurumsal gerekse bireysel tüketici pazarına masaüstü, dizüstü, sunucu platformlarında çeşitli ürünler sunmaktadır.

      CBOX, durmaksızın müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak, çalışma şartlarını rahatlatmak çabası verirken; Türkiye Bilişim Pazarına da yeni bir soluk, yeni bir deneyim kazandırmak, yaygın ve güvenilir bir marka olmak için kendini yeniler, yeni fikirlere açık bir yol izler.

Ürün fiyatı, özellikleri ve promosyonları haber verilmeksizin değiştirilebilir. CBOX, internet sitesi veya e-mail içeriğinde oluşabilecek tipografi ve yayın hatalarından sorumlu değildir. Ürün resimleri sunum amaçlıdır standart ürünlerden farklı görünebilir.

Gizlilik İlkesi  |  Kullanım Şartları

Centrino, Centrino Logo, Intel, Intel Logo, Intel Core,Core Inside, Intel Corporation’ın veya Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ve diğer ülkelerdeki yan kuruluşlarının ticari veya tescilli ticari markalarıdır.