CBOX Logo  

İnternette Arama Yapmanın İpuçları
İnternetin en popüler arama motoru google' ı kullanarak milyonlarca site içerisinden aradığınıza en yakın sonuçları bulmanız için kimi ipuçlarını kullanabilirsiniz.

- Anahtar kelime seçiminde dikkatli olun. En doğru sonuç için fazla sayıda anahtar kelime seçin.
- İki ya da daha fazla anahtar kelimeyi bağlarken aralarına 'and', '&' veya '+' işaretlerini yerleştirin.
- Kelimeleri parçalı olarak aramak için '?' ve '*' işaretleri kullanılabilir. Tek harfi değişken yaparken '?' (?özlük: gözlük ve sözlük); kelime tamamlamak için ise '*' (tele*: telefon ve televizyon) işaretleri kullanılabilir.
- Anahtar kelimelerden hepsini ayrı ayrı listelemesi için kelimelerin arasına "|" işareti (Alt Gr + <) konmalıdır.
- Anahtar kelimeleri çoğul yazmak yerine tekil yazın.
- Anahtar kelimelerin yanyana bulunduğu sayfalara ulaşmak için kelimeleri çift tırnak içine alın. (Örn: "CBOX Bilgisayar")
- Anahtar kelimelerden, listelenmesini istemediklerinizi yazmak için başına '-' işareti koyun. Örneğin CBOX Bilgisayar -Notebook yazarsak, içinde Notebook kelimesi olmayan CBOX Bilgisayar sonuçlarını listeler.
- İçerisinde mutlaka geçmesini istediğiniz kelimeleri yazarken başına '+' işaretini koyun. (Örn: +CBOX Bilgisayar)
Tarih: 27.08.2007 18:01:31

Ürün fiyatı, özellikleri ve promosyonları haber verilmeksizin değiştirilebilir. CBOX, internet sitesi veya e-mail içeriğinde oluşabilecek tipografi ve yayın hatalarından sorumlu değildir. Ürün resimleri sunum amaçlıdır standart ürünlerden farklı görünebilir.

Gizlilik İlkesi  |  Kullanım Şartları

Centrino, Centrino Logo, Intel, Intel Logo, Intel Core,Core Inside, Intel Corporation’ın veya Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ve diğer ülkelerdeki yan kuruluşlarının ticari veya tescilli ticari markalarıdır.