CBOX Logo  

GİZLİLİK İLKESİ

CBOX, site üye ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerinin gizliliğine saygılıdır. Site üzerinden alışveriş yapılabilmesi için adınız, soyadınız, adresiniz, elektronik posta adresiniz gereklidir. CBOX toplanan bu bilgileri üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya paylaşmaz.

Toplanan bilgiler siparişinizin gerçekleşmesinde, müşteri hizmeti sunarken ve de internet sitemizi geliştirirken kullanılır. CBOX müşterilerimizin kredi kartı bilgilerini hiç bir veritabanında saklamaz.

İndirim, yeni ürünler ve güncel haberler için sisteme kaydettiğiniz elektronik posta adreslerinize kesinlikle gereksiz posta yollamaz. CBOX spamden nefret eder. Elektronik posta listesinden istediğiniz zaman çıkma seçeneği sağlar.

CBOX gizlilik ilkelerini sürekli günceller ve bu yüzden sitemizi kullanırken gizlilik ilkelerindeki değişiklikleri okumanız önemlidir.

Daha fazla bilgi için lütfen iletişim kanallarından bize ulaşınız

Ürün fiyatı, özellikleri ve promosyonları haber verilmeksizin değiştirilebilir. CBOX, internet sitesi veya e-mail içeriğinde oluşabilecek tipografi ve yayın hatalarından sorumlu değildir. Ürün resimleri sunum amaçlıdır standart ürünlerden farklı görünebilir.

Gizlilik İlkesi  |  Kullanım Şartları

Centrino, Centrino Logo, Intel, Intel Logo, Intel Core,Core Inside, Intel Corporation’ın veya Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ve diğer ülkelerdeki yan kuruluşlarının ticari veya tescilli ticari markalarıdır.